WhatsApp
+905066927118
Sepet0

Sepetiniz boş.

  • Ekstra Uzun Twist Kaflı Trake Ostomi Kanülü Ref 316Ekstra Uzun Twist Kaflı Trake Ostomi Kanülü Ref 316
  • Ekstra Uzun Twist Kaflı Trake Ostomi Kanülü Ref 316Ekstra Uzun Twist Kaflı Trake Ostomi Kanülü Ref 316
  • Ekstra Uzun Twist Kaflı Trake Ostomi Kanülü Ref 316Ekstra Uzun Twist Kaflı Trake Ostomi Kanülü Ref 316

Ekstra Uzun Twist Kaflı Trake Ostomi Kanülü Ref 316

Kısa Bilgi

Ekstra Uzun Kaflı Entegre Aspirasyon Hatlı İç Kanüllü Kanül
1.710 TL

TRACOE twist plus düşük basınçlı manşonlu ve subglottik emme hattına sahip Trakeostomi Tüpü

Teslimat kapsamı: Tüm TRACOE twist plus tüpleri, delikli bir tıkaç, geniş ayarlanabilir boyun askısı (REF 903-F) ve iki çıkarılabilir etiketli bir ürün bilgi kartı ile birlikte tedarik edilir. Steril ambalajda. 15 mm konektörlü 2 iç kanül dahil; Emme cihazları için 2 konektör; delikli tıkayıcı; boyun askısı.

 

HAVALANDIRMA – DUYARLILIK – İLETİŞİM 

TRACOE twist ve TRACOE twist plus trakeostomi tüpleri, hastanelerde, rehabilitasyon ve toplum ortamlarında iç kanüllü ventilasyon ve tedavi tüpleri olarak kullanılır. TRACOE büküm borularının özel bir özelliği, hem dikey hem de yatay eksende hareket eden anatomik şekilli boyun flanşıdır. Trakeostomi tüpü trakea üzerinde kuvvetli bir baskı uygulayan hastalar, kafalarını serbestçe çevirebilirler. Tüp yerinde iken boyun askısını takmak veya değiştirmek kolaydır.
İki ürün hattının boyutlandırılması her zaman iç kanülün iç çapına karşılık gelir. Örneğin, boyun flanşında 8 mm dediğinde, iç kanülün lümeni 8 mm’dir.

Solunum ve ventilasyon için lümen mümkün olduğunca geniş olmalıdır – bu yüzden iç ölçüm verilir. Hasta için her milimetre sayar. Lümenin çapı 8’den 7 mm’ye düşerse, hava beslemesi% 41 daha azdır ve nefes almak için gereken çabada büyük bir artış vardır. 8 ile 9 mm arasında değişen değerler hava beslemesini% 60 artırırken, nefes almak için gereken çaba aynı kalıyor.

TRACOE twist ve twist plus ürün serilerindeki on dört tip DEHP içermeyen tüp, her hasta için en iyi tüpü seçmek için gereken geniş seçimi sunar. TRACOE bakınız – kelepçeli borular, aynı zamanda Subglottik emme hatları ile, perkütan dilatasyon prosedürlerinde kullanım için ilk seçenek perkütan hattı.

Taksit Tablosu

İLİŞKİLİ ÜRÜNLER

Seçtiğiniz ürün sepetinize eklenmiştir.