WhatsApp
+905066927118
Sepet0

Sepetiniz boş.

  • Tracoe Comfort Trakeostomi Kanülleri REF 104 ATracoe Comfort Trakeostomi Kanülleri REF 104 A
  • Tracoe Comfort Trakeostomi Kanülleri REF 104 ATracoe Comfort Trakeostomi Kanülleri REF 104 A

Tracoe Comfort Trakeostomi Kanülleri REF 104 A

Kısa Bilgi

Tracoe Comfort Trakeostomi Kanülleri REF 104 A
4.104 TL

Tracoe Comfort Trakeostomi Kanülleri

Döner valfli konuşma kanülü

1 adet delikli dış kanül

1 adet konuşmayı sağlayan döner valfli iç kanül

1 adet 15 mm konnektörlü iç kanül

1 adet iç kanül

1 adet geniş boyun bağı

ÜSTÜN KALITE

TRACOE konforu : Son derece konforlu uzun vadeli tüpler, geleneksel olarak son altmış yıldır el yapımıdır. Yumuşaklığı ve esnekliği ile karakterizedirler ve dayanıklılıkları sayesinde kullanımları özellikle ekonomiktir.

HAFIF, YUMUŞAK VE ESNEK

TRACOE konfor trakeostomi tüpleri, hem yumuşak hem de çok hafif olmasını sağlayan şeffaf polimer malzemeden (DEHP içermeyen) yapılmıştır. X-ışını veya kobalt tedavisi için çıkarılmaları gerekmez. Bir TRACOE konfor tüpü, aynı boyuttaki geleneksel gümüş tüpün sadece üçte biri ağırlığındadır. Şeffaf oldukları için, mükemmel temiz olduklarından emin olmak da çok kolaydır.

MÜMKÜN OLDUĞUNCA RAHAT

Adından da anlaşılacağı gibi, TRACOE konfor tüpleri, trakeostomi veya larenjektomi sonrası kalıcı kullanıcılar için olabildiğince rahat olacak şekilde tasarlanmıştır. Onların sağduyulu görünümü ek bir avantajdır. Optimum kaliteyi sağlamak için, hala el ile yapılırlar – hasta için iyi bir dünya olan ekstra bir çaba.

BIRÇOK MODEL VE BOYUT

Tüm tüp tipleri birçok farklı boyut ve tasarımda mevcuttur. Bu çeşit, hastanın ilgili anatomisine uygun tüp seçimini kolaylaştırır. Ayrıca TRACOE olarak mevcut konfor artı farklı bir eğilme açısı ve çift ajur ile. Konfor plus tüp uzunluğu standart ve ekstra uzun arasındadır.

 

Taksit Tablosu

İLİŞKİLİ ÜRÜNLER

Seçtiğiniz ürün sepetinize eklenmiştir.