WhatsApp
+905066927118
Sepet0

Sepetiniz boş.

  • Tracoe Kids REF362Tracoe Kids REF362
  • Tracoe Kids REF362Tracoe Kids REF362

Tracoe Kids REF362

Kısa Bilgi

TRACOE ÇOCUK KANÜL
2.275 TL

Yeni doğanlar ve bebekler için TRACOE silcosoft Trakeostomi Tüpü, TRACOE H2O manşonlu, silikondan yapılmıştır

Teslimat kapsamı: Tüm TRACOE çocuk tüpleri bir obtüratör, yumuşak geniş ayarlanabilir boyun askısı (REF 903-G) ve iki çıkarılabilir etiketli bir ürün bilgi kartı ile birlikte verilir. Tüm TRACOE silcosoft tüpleri bir ayırma takozu ile birlikte verilir. TRACOE silcosoft, çok yumuşak, esnek, spiral takviyeli bir

silikon tüp. Boyun flanşı, pediatrik anatomi düşünülerek tasarlanmıştır. Flanş üzerindeki patentli güçlendirilmiş halkalar, cırt cırtlı bir tutturucu ile malzemenin yırtılmasını önler.

Steril paket içinde

  • halka obturator
  • boyun askısı
  • bağlantı kesme kama

DETAY, DAHA BÜYÜK DEĞER

Gerçek boyut, çocuklarda özellikle önemli olabilir. Yeni TRACOE çocuk ürün yelpazemiz, denenmiş ve güvenilir TRACOE mini ve yepyeni TRACOE silcosoft’tan oluşmaktadır. Bu iki çizgide trakeostomi tüpleri özellikle yeni doğanlar, bebekler ve büyük çocuklar için geliştirilmiştir. Özellikle flanş tasarımı ve rahat malzemelerin kullanımı üzerinde odaklandık.

YENİ! TRACOE silcosoft: çok yumuşak, esnek, spiral takviyeli silikon tüpler, manşetli ve manşetli. Özel özellikler arasında flanşın en uygun şekli ve patentli, özellikle güçlendirilmiş halkalar bulunur.

Denenmiş ve güvenilir TRACOE mini, DEHP içermeyen yumuşak, ince cidarlı ve kararlı bir PVC borudur. Flanş, uyumu optimize etmek için eğimli bir yüzeye sahiptir.

IŞIK VE GÜVENLI

Özel tasarlanmış obturator son derece pratiktir. Halka şeklindeki kavrama, küçük boyutlarına ve farklı malzemelere rağmen tüplerin güvenli ve kolay bir şekilde takılmasını sağlar. TRACOE çocuk tüplerine uyacak şekilde uzatma, boyun askısı, ısı / nem eşanjörü ve özel kompresler mevcuttur .

ANATOMIK OPTIMUM ÇÖZÜMLER

Her genç hasta için en iyi çözümü sağlamak için TRACOE mini 12 farklı boyutta mevcuttur:

  • Yenidoğan / bebeklerde kullanım için 4 ve pediatrik kullanım için 8.

TRACOE silcosoft 11 farklı boyutta mevcuttur:

  • Yenidoğan / bebeklerde kullanım için 4 ve pediatrik kullanım için 7.

 

Taksit Tablosu

İLİŞKİLİ ÜRÜNLER

Seçtiğiniz ürün sepetinize eklenmiştir.