WhatsApp
+905066927118
Sepet0

Sepetiniz boş.

  • TRACOE LARYNX  SİLİKON  KISA LARENJEKTOMİ KANÜL REF 581TRACOE LARYNX  SİLİKON  KISA LARENJEKTOMİ KANÜL REF 581

TRACOE LARYNX SİLİKON KISA LARENJEKTOMİ KANÜL REF 581

Kısa Bilgi

KONNEKTÖRLÜ DELİKLİ SİLİKON KISA KANÜL 36 MM
1.830 TL

TRACOE larenks Silikon Kısa Tüp, 22 mm muhafazalı, fenerli, 36 mm uzunluğunda

Teslimat kapsamı: 1 adet. Boyun askısı dahil. Trakeostomili hastalar ve ayrıca ses protezi olan larenjektomili hastalar için. Tüm TRACOE larynx silikon kısa tüpler, ızgara düğmeleri ve düğme plus ürünleri, geniş ayarlanabilir bir boyun askısı ve iki çıkarılabilir etiketli bir ürün bilgi kartı ile birlikte sağlanır.

BIREYSEL ÇÖZÜMLER

TRACOE larynx , rehabilitasyon ve evde bakım sırasında, hastanede larenjektomi ve trakeostomize hastaların ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış bir ürün grubudur.

ÜRÜNLER

TRACOE stoma düğmeleri ve kısa tüpler yumuşak, esnek silikondan yapılmıştır. Trakeostomun sürekli açık kalması için bir cihaza ihtiyaç duyan ve uygun bir trakeostomi tüpüne ihtiyaç duymayan ve konuşma kapaklarını ve / veya HME’leri takmak isteyen hastalar için geliştirilmiştir.

Larenjektomili veya trakeostomize hastalarda TRACOE yapıştırıcıları ısı / nem eşanjörlerini (HME) bağlamak için nemli yardımcı I veya konuşma valfleri fon yardımcısı I ve fon yardımcısı II.

TRACOE ısı / nem değiştiriciler için Bilgi ve referans numaraları yanı sıra TRACOE konuşan vanaları Eğer TRACOE bulacaksınız

Taksit Tablosu

İLİŞKİLİ ÜRÜNLER

Seçtiğiniz ürün sepetinize eklenmiştir.